Ocenění Putimské pomazánky v CHHJ 2017

Ocenění Putimské pomazánky v CHHJ 2017

V sobotu 6.5.2017 na českobudějovickém výstavišti v rámci BOSCH FRESH FESTIVALU byli slavnostně vyhlášeni vítězové 11. ročníku   soutěže Chutná hezky. Jihočesky. Putimská pomazánka z Vltavotýnských lahůdek se umístila na 2. místě v kategorii sýry včetně tvarohu.


Prověřená společnost 2016

Prověřená společnost 2016

 Výrobna Týn nad Vltavou obdržela významný certifikát PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST 2016. Tento certifikát je přiznám firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů.


Špička oceněna v CHHJ 2016

Špička oceněna v CHHJ 2016

 V sobotu 4.6.2016 proběhlo na českobudějovickém Výstavišti vyhlášení vítězů desátého ročníku soutěže Chutná hezky.Jihočesky. Vltavotýnská Špička se umístila na 3.místě v kategorii cukrářských výrobků.


Ochutnejte nové flameri

Ochutnejte nové flameri

 

Rybí speciality

 

Vltavotýnské lahůdky na Borovanském borůvkobraní

Vltavotýnské lahůdky na Borovanském borůvkobraní

 Také letos se Vltavotýnské lahůdky prezentovaly v rámci Borůvkobraní, které proběhlo v Borovanech ve dnech 11.-12.7.2015. V nabídce byly Borůvková kostka, borůvkové knedlíky a borůvkový Týnek. Všechny tyto výrobky mohou zákazníci nakoupit v prodejnách Trefa a supermarketech Terno v jižních Čechách.  

Škvarková pomazánka získala ocenění

Škvarková pomazánka získala ocenění

 

NOVINKY Cizrnové pomazánky

Vltavotýnské lahůdky představují dvě novinky. Cizrnová pomazánka s tuňákem a cizrnová pomazánka s vejci.

Poprvé je mohli zákazníci ochutnat a zakoupit 29.ledna 2015 v českobudějovickém Ternu na akci Vaříme zdravě s Ternem.

Týnek získal ocenění

Týnek získal ocenění V sobotu 7. 6. 2014 proběhlo na českobudějovickém Výstavišti vyhlášení vítězů osmého ročníku soutěže Chutná hezky. Jihočesky. Výrobek Vltavotýnských lahůdek Týnek tvarohový krém borůvkový získal 3.místo v kategorii Sýry včetně tvarohu.

CHUTNÁ HEZKY.Jihočesky 2014

CHUTNÁ HEZKY.Jihočesky 2014 Vltavotýnské lahůdky chtějí i letos zabodovat v prestižní soutěži jihočeských potravinářských výrobců CHUTNÁ HEZKY. Jihočesky, a to se svým Týnkem tvarohovým krémem, sladkým tvarohem smíchaným s jemně vyšlehanou smetanou ve třech variantách čokoládový, jahodový a borůvkový. Držme Týnkovi palce.

Vltavotýnská ovocná kostka získala ocenění

Vltavotýnská ovocná kostka získala ocenění

Vltavotýnská ovocná kostka získala 8.6.2013 ocenění Jihočeského kraje - Chutná hezky.Jihočesky

Přiložené soubory: Certifikát

Svatební veletrh

Svatební veletrh

Vltavotýnské lahůdky vám na svatebním veletrhu představí svatební dorty a mini zákusky právě pro Váš Velký Den! Přijďte se přesvědčit v sobotu 23. 2. 2013 od 10:00 – 18:00 do hotelu Clarion v Českých Budějovicích.

Firemní prodejna Vltavotýnských lahůdek

22.10.2012

Vážení zákazníci,

od pondělí 22.10.2012 jsme připravili ve vaší  prodejně Trefa na Hlineckém sídlišti v Týně nad Vltavou

  • prodej kompletního sortimentu Vltavotýnských lahůdek v místě výroby za výhodné ceny
  • výrazné slevy na celý sortiment
  • široký výběr lahůdek a cukrářských výrobků na objednávku
  • vybrané zboží dopravíme na místo určení
  • v pracovní dny možnost objednání až do 20 hodin

Otevírací doba: Po-Pá: 7.00-20.00, So: 7.00-12.00, Ne: 7.00-12.00

Telefon: 773 764 501        http://www.vltavotynskelahudky.cz/ 

Vltavotýnské lahůdky opět bodovaly v soutěži CHUTNÁ HEZKY. Jihočesky

Vltavotýnské lahůdky opět bodovaly v soutěži CHUTNÁ HEZKY. Jihočesky

Jsme potěšeni, že se Jednotě, s. d. České Budějovice v nesmírně silné konkurenci podařilo opět uspět také jako výrobci. První místo ve své kategorii získala Vltavotýnská karamelová kostka z Vltavotýnských lahůdek! I to je důkaz toho, že s jistotou víme, co vám, Jihočechům, opravdu chutná.

Prestižní ocenění převzala vedoucí oddělení marketingu, Jednoty, s. d. České Budějovice Ing. Jarmila Bočková z rukou jihočeského hejtmana Jiřího Zimoly.

Foto: RAK JK

Být nejlepší z regionu a zůstat poctivým je těžká, ale správná, cesta

Stalo se módou sezóny "býti z Čech". Z letáků a regálů některých obchodníků se na nás valí s nestoudně přelepovanými daty spotřeby ne vždy čerstvé a někdy dokonce i do úplné zkázy přebalované výrobky. Jsme rádi, že být z Čech a chutnat hezky česky je nyní tak módní, ale nesmí za tím být vypočítavá faleš.

Celý článek uveřejněný v MF Dnes v sobotu 3.3.2012 naleznete v příloze.  

Národní cena kvality byla udělena Jednotě, s. d. České Budějovice

Jednota, s. d. České Budějovice, provozovatel supermarketů Terno a prodejen Trefa, obdržela národní cenu kvality "Úspěšná firma". Cenu převzal ve španělském sále pražského hradu Ing. Jaroslav Froulík, generální ředitel družstva. Tato cena má za cíl veřejně ocenit podniky, které systematicky zlepšují kvalitu všech svých činností a dosahují tak výsledků, které jim umožní obstát v tvrdém konkurenčním prostředí.

Rozhovor s p. Jaroslavem Froulíkem, generálním ředitelem Jednoty, s. d. České Budějovice, který vyšel v českobudějovickém Deníku 16. 11. 2011, naleznete v příloze.

Taky už jste si všimli?

Naše saláty samozřejmě po léta patří k vyhledávaným lahůdkám studené kuchyně. Značkový „Vltavotýnský vlašský salát“ nesmí chybět v žádné nabídce lahůdkářského obchodu, bez „Vltavotýnského ševcovského mlsu“ by si mnohý z pánů nedovedl představit spravení chuti, pokud chce někdo v rybím salátu najít spoustu kousků poctivých sleďů, nekoupí jiný, nežli „Vltavotýnský rybí salát“. Ano, naše tradiční saláty se staly zárukou kvality.

Jenomže setrvání u tradiční kvality nestačí. Chápeme, že musíme nabízet stále víc. Proto jsme zdokonalili technologii výroby salátů. Jistě už jste si stačili všimnout ještě rovnoměrnější struktury, rovněž vám připadají kypřejší. To všechno umí zařízení nahrazující namáhavou ruční práci. Samozřejmě s daleko větší přesností. Proto vám můžeme nabídnout hned dvě verze oblíbeného vlašského salátu. Jednak v struktuře s větším zrnem jednotlivých komponentů. Ten se hodí jako příloha, či podávaný samostatně k svačině. Také však jemnozrnný, žádaný především k přípravě obložených chlebíčků. Za zmínku snad stojí ještě chutnější sledi v salátu rybím.

Značné obliby došly i saláty méně tradiční. „Pochoutkový salát“ si oblíbili ti nejnáročnější gurmáni, neboť jej vyrábíme bez brambor a uzeninovou vložku tvoří šunkový salám. Pastvou nejenom pro oči je náš „Šopský salát“, připravovaný z té nejkvalitnější, vždy čerstvé a barevně lákavé zeleniny.  Vyhledávanými se stala svačinová balení salátů v misce s víčkem a vidličkou, obvykle v kombinaci se sýry a zeleninovou oblohou.

Zaslechli jsme mezi zákazníky

Každý výrobce by si měl občas nazout zákaznické boty. Jak se to dělá? No, to si vezmete nejenom nenápadnou obuv, taky oblečení. Abyste pak vyrazili někam, kde prodávají vaše zboží. Nikoliv za šéfem obchodu. Ten by vám sice uvařil kafe a taky ledascos pověděl. Jenomže takové informace se nikdy nevyrovnají těm, které se dozvíte při pozorném naslouchání mezi kupujícími. Někde u obslužného pultu, chladící vitríny…. Zkrátka tam, kde jste „v ohrožení“. Neboť ne vždy slýcháte lichotivá slova…. 

Samozřejmě nejvíc potěší taková obyčejná a upřímná spokojenost. Jako například. „My jí míváme k večeři každej čtvrtek. Sekanou z Tejna. K ní koupim půl kila tejnskýho vlašáku a naši kluci mají boule až za ušima.“ Prozradila jedna ze zákaznic Trefy. Podle řeči jistě hádáte na opravdovou Jihočešku. Pro tyhle lidi jsme tu především. Proto jim tolik nasloucháme. Vždyť díky jejich připomínkám jsme vyladili hotová chlazená jídla tak, že už se prodávají v půlce republiky. Když prý se jedné porce „Plněného paprikového lusku s rajskou omáčkou a houskovým knedlíkem“ najedí dva lidé a Španělského ptáčka s dušenou rýží“ od nás má co zvládnout i zdatný jedlík.

Ne, že bychom slyšeli samou chválu. Taky se občas vloudí chybička. Jako když Putimka nebyla jemně putimská, nebo punčové řezy dost vlahé. To potom voláme do Týna rovnou z obchodu, aby už zítra…. Zkrátka a dobře. Tohle obouvání zákaznických bot se nám vyplácí. Dobře víme, po čem toužíte, co požadujeme, co vám chutná….  Snad i proto převažují slova uznání. Děkujeme vám za ně, dávají nám pocit vzájemné důvěry.

Úspěch na Země živitelce

Jak snadné hodnocení, když zákazníkům chutná.

Dostalo se nám nebývale velkého prostoru. Českobudějovické Terno, jsoucí součástí expozice Jihočeského kraje, věnovalo Vltavotýnským lahůdkám celou jednu prodejní vitrinu. Také snad nejnáročnější úkol z hlediska výroby a zásobování se podařil splnit. Nebylo právě snadné okamžitě reagovat na neustále se měnící poptávku návštěvníků výstavy tak, aby vše bylo dodáno včas a čerstvé. Když uvážíme nelehký vstup vozidel na výstaviště a parné dny, panující po dobu výstavy.

Zdá se však, že všechno klaplo na jedničku. Zájemci si mohli vybírat z opravdu široké palety. Od hotových chlazených jídel, přes plněné bagety, pomazánky, saláty  po obložené mísy. Ano, i v tak obtížných podmínkách si naši zákazníci mohli pochutnat i na výrobcích s majonézou, do kterých nepřidáváme žádné konzervační prostředky. A oni toho bohatě využívali. Také pracovníci firemních expozic si mezi sebou pověděli, že se vyplatí poobědvat z nabídky Vltavotýnských lahůdek.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem našim pracovníkům, kteří se zasloužili o tento úspěch. Také partnerům z českobudějovického Terna za skvělou péči o zboží a jeho profesionální prezentaci. Především pak vám, zákazníkům, že jste provjevili tak upřímný zájem. Ujišťujeme vás, že se stejnou kvalitou se budete setkávat i po celý následující rok, který zbývá do příští Země živitelky.    

Naše výrobky nesou označení regionální značka Vltavotýnsko

Naše výrobky nesou označení regionální značka Vltavotýnsko

Ochranná známka Regionální značka Vltavotýnsko je od roku 2011 udělována řemeslným výrobkům, potravinářským, zemědělským a přírodním produktům a také ubytovacím a stravovacím službám.

Jsme pyšní na to, že toto označení získaly také některé naše výrobky, konkrétně Vltavotýnská lahůdková sekaná, Vltavotýnské ovocné poháry a Bramborový knedlík s cibulkou a pažitkou.

Obyvatelé Vltavotýnska koupí označených výrobků podpoří místní živnostníky a tím i mikroregion, ve kterém žijí. Turisté zase mají díky ochranné značce jistotu, že si domů přivezou skutečně kvalitní a originální vltavotýnský produkt.

Značka Regionální produkt Vltavotýnsko garantuje, že produkt:

- je vyroben na Vltavotýnsku místním výrobcem
- je kvalitně zpracovaný
- je šetrný k životnímu prostředí
- je výjimečný ve vztahu k Vltavotýnsku (např. podílem místních surovin a ruční práce, tradičními postupy)

19. září 2011 obdržel p. Václav Moravec certifikát, který nás opravňuje označovat certifikované výrobky ochrannou známkou Regionální produkt Vltavotýnsko.

Náš soubor hotových jídel získal ocenění CHUTNÁ HEZKY. Jihočesky

Náš soubor hotových jídel získal ocenění CHUTNÁ HEZKY. Jihočesky

4. června 2011 ocenila jedenáctičlenná porota 24 výrobků titulem CHUTNÁ HEZKY. Jihočesky. O toto ocenění v soutěži usilovalo celkem 145 produktů z jihočeského regionu. Pořadatelé výsledky vyhlásili v pivovarské zahradě na českobudějovickém výstavišti v rámci dvoudenních Slavností piva. Ocenění získaly výrobky od alkoholických nápojů přes rybí speciality až po mlékárenské produkty.

Je nám nesmírnou ctí vám oznámit, že Vltavotýnské lahůdky obsadily v kategorii „Ostatní výrobky“ 2. místo se souborem hotových jídel. Těmito kvalitními výrobky naší teplé kuchyně vycházíme vstříc všem, kteří potřebují sáhnout po hotové porci (včetně přílohy) a jednoduchým způsobem ji podávat. U našich jídel ve vaničce v podstatě stačí propíchat krycí fólii, vložit jídlo i s obalem do mikrovlnné trouby a nachystat si příbor. Dlouhá trvanlivost umožňuje mít je vždy po ruce v domácnosti i na pracovišti.

Cenu si na českobudějovickém výstavišti převzal osobně ředitel Vltavotýnských lahůdek Ing. Václav Moravec

Copyright © 2010/2012 All rights reserved. www.vltavotynskelahudky.cz