O nás

Vážení zákazníci!

Naší mateřskou firmou je Jednota s.d. České Budějovice, což naznačuje historii – pověstné saláty, chlebíčky, sekaná… To vše pamatují celé generace zákazníků. Stejně tak u nás v Týně nad Vltavou pracovaly celé generace šikovných kuchařek, cukrářek, řezníků – nositelů opravdového řemesla. S ohledem na neustále rostoucí poptávku jsme v Týně nad Vltavou – Hlinkách postupně přebírali další a další prostory bývalého nákupního střediska a měnili je ve výrobní prostory. Samozřejmě následovalo vybavení moderní technologií. Jednotlivé provozy – dílny odpovídají nejpřísnějším hygienickým předpisům, což nám umožňuje vyrábět kvalitní výrobky.

Vltavotýnské lahůdky vyrábějí široký sortiment výrobků počínaje tepelně upravenou masnou výrobou, širokým sortimentem studené kuchyně, standardními i nadstandardními cukrářskými výrobky, výrobou knedlíků v celém sortimentu a výrobou listových těst konče. V prosinci 2005 byla otevřena nová kuchyně, která nabízí zajištění závodního stravování ve dvou výrobních režimech.

- teplá jídla
- zachlazená jídla

(zachlazená jídla s trvanlivostí 4 dny nebo zachlazená jídla v ochranné atmosféře s trvanlivostí 21 dní)

Mezi firmy a podniky, které využívají závodního stravování se řadí Jihočeské Tiskárny a.s., JOSA s.r.o., Dvořák Pneuservis atd. Velkou výhodou pro tyto podniky je dovoz na místo výdeje, zabezpečení stravy pro třísměnné provozy, úspora energií, úspora času (doba ohřevu 4 - 5 minut), snížení nákladů na zaměstnance a v některých případech úspora nákladů spojených s přestavbou kuchyně.

Prostřednictvím kontaktů vám rádi poskytneme jakékoliv informace o zboží, způsobu objednávání a distribuce. Můžete nás navštívit osobně v Týně nad Vltavou v pracovní dny od 6.00 do 14.00 hodin. Po tuto dobu můžete zadávat objednávky přímým telefonickým kontaktem s naší objednávkovou kanceláří. V ostatním čase je vám k dispozici záznamník, či e-mail. Po telefonické dohodě vás v místě vašeho podnikání navštíví náš obchodní zástupce.

Copyright © 2010/2012 All rights reserved. www.vltavotynskelahudky.cz